o nas
smartfony klawiatury piloty
głośniki do domu
głośniki do ogrodu
kino domowe
Apple
- LaunchPort
- LuxePort
- Surface Mount
- Sonos xPress
- modele, tabele i rysunki
dla instalatorów
- okablowanie
- głośniki
- wzmacniacze DSP
- baza pdf
SurgeX ochrona instalacji

LaunchPort

LaunchPort to nowa jakość w używania iPada i Pada mini. Służy do jego dokowania na biurku lub ścianie i umożliwia indukcyjne bezprzewodowe ładowanie. Zestaw składa się z Ramki Zasilającej i Stacji Ładowania w dwóch wersjach – ściennej i nabiurkowej.

Ramkę Zasilającą wykonano z twardego, miłego w dotyku, nie ślizgającego się w ręku tworzywa. Jest to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dostępna jest wersja biała i czarna. Do środka wkładamy iPad, który przez firmowe złącze zespala sie z Ramką. Mamy teraz dostęp do gniazda USB i przycisków Power, Volume. Obie kamery przednia i tylna są odsłonięte.W Ramce poprowadzony jest specjalny kanał głośnikowy z wylotem z przodu, który istotnie polepsza jakość dźwięku emitowanego przez głośniki iPada. Z tyłu okrągły pierścień z magnesami służy do połączenia ze Stacją. Pierścień jest obrotowy co umożliwia oglądanie ekranu w pozycji pionowej i poziomej. Podczas ładowania zachowana jest pełna funkcjonalność iPada. Magnesy z tyłu Ramki umożliwiają przyczepienie iPada np. do lodówki.

Stacja nabiurkowa ma oryginalny i ergonomiczny kształt. Jej obudowa wykończona szczotkowanym aluminium tworzy piękną całość z iPadem. Stacja podłączona jest do prądu i gdy nałożymy na nią iPad umieszczony w Ramce zaczyna się ładowanie.

Stacja do ściany umożliwia bezpieczne zadokowanie iPada na ścianie. Możliwości są takie same jak w Stacji Nabiurkowej.

Przewaga LaunchPortu nad innymi tego typu rozwiązaniami polega na łatwości wkładania, zdejmowania oraz obracania iPada w Stacji dzięki eliminacji złącza przewodowego. Dodatkowo rozwiązanie takie jest odporniejsze na uszkodzenia w trakcie używania.


Stacja ścienna do iPada - film

Launport z klawiszami

Produkty firmy iPort wyznaczają standardy obsługi dla iPada. Stworzono aplikacje włączające wyroby Apple poprzez stacje iPorta do innych systemów. Zastosowanie tych rozwiązań wymaga od instalatora znajomość aplikacji niezbędnych elementów firmy Lutron stanowiących "Network Bridge".Stacja z klawiszami - film

©2018 Pol-Audio