o nas
projekt i okablowanie
SurgeX ochrona instalacji
integracja instalacji
sterowanie
biblioteka muzyczna
głośniki do domu
głośniki do ogrodu
kino domowe
pytania
słownik
Apple
- LaunchPort
- Surface Mount
- Strut
- Modele, tabele i rysunki
Sonos xPress
dla instalatorów
- instalacja
- okablowanie
- głośniki
- wzmacniacze DSP

biblioteka muzyczna

Do tej pory słuchanie muzyki poprzedzone było szukaniem płyty, co zwłaszcza w przypadku dużej kolekcji jest żmudnym zajęciem. Równie irytujące było korzystanie z serwera muzycznego. Obsługa jego a zwłaszcza dodawanie kolejnych płyt sprawiało dużo kłopotu. Niezawodność ich nie była ich mocną stroną nie mówiąc już o kosztach zakupu i napraw. Rozwiązaniem, które zapewnia łatwy dostęp do domowych zasobów muzycznych jest obecnie iPad, laptop lub telewizor z pilotem. Wysoka rozdzielczość ekranów zapewnia odpowiedni komfort obsługi.


Elan TS10

Jak to działa?

  1. Nie musimy już się uczyć obsługi serwera. Każda płyta może być przerobiona na mp3 w znanym przez nas programie jak na przykład iTunes. W nim też tworzymy lub tylko korygujemy opis płyty.
  2. Okładkę znalezioną w iTunes lub w sieci kopiujemy do folderu tej płyty.
  3. Zapisane informacje można sortować alfabetycznie wg. wykonawcy, tytułu płyty, nazwy utworu a także tworzyć swoje zestawy muzyczne na różne okazje (playlisty).
  4. Nie jest istotne gdzie są umieszczone fizycznie mp3, czy w kontrolerze czy też w nieautoryzowanych zasobach sieci. I tak tworzona jest jedna wspólna biblioteka.

©2015 Pol-Audio